Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Duwbeugelwagen 2501B met stalen platform is een krachtige en duurzame transportwagen, ontworpen voor intensief professioneel gebruik. Dankzij de volledig stalen constructie en het naadloos ingelaste platform is deze wagen uitermate geschikt voor het veilig vervoeren van zware en robuuste goederen.
Het frame bestaat uit stalen buis en gelast profielstaal en is afgewerkt met een slijtvaste poedercoating in RAL 5007. Het platform van staalplaat ligt gelijk met het frame en is stevig ingelast, wat zorgt voor maximale stabiliteit en een lange levensduur, zelfs bij zware belasting.
De hoogwaardige TPE rubberen wielen met kogellagers zorgen voor een soepele en stille verplaatsing. Met 2 zwenkwielen met rem en 2 bokwielen, gecombineerd met het TOTALSTOP en FIXSTOP remsysteem, heeft u optimale controle en veiligheid tijdens gebruik.
Toepassingen:
Specificaties:
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 387,50 |
| Prijs excl. BTW | € 277,84 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 336,19 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2501B |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976525013 |
| OEM-code | 2501B |
| Afmetingen (mm) | 990x1125x709 mm |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x600 mm |
| Product | Duwbeugelwagen |
| Uitvoering | Duwbeugel, Staalplaat |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 277,84 | € 336,19 | |
| 2 en meer | € 276,33 | € 334,36 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |