Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 4,32 |
| Prijs excl. BTW | € 2,82 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 3,41 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 35 |
| Laatst bijgewerkt | 27-04-2026 |
| Productcode | SP-751V |
| Merk | Edding |
| EAN-code | 4004764953455 |
| OEM-code | 751V |
| Kleur | Groen |
| Product | Lakmarker |
| Schrijfbreedte | 1-2 mm |
| Type | 751 |
| Vorm | Rond |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 2,82 | € 3,41 | |
| 2 t/m 4 | € 2,60 | € 3,15 | 7.80% |
| 5 t/m 6 | € 2,58 | € 3,12 | 8.51% |
| 7 t/m 9 | € 2,56 | € 3,10 | 9.22% |
| 10 t/m 18 | € 2,54 | € 3,07 | 9.93% |
| 19 t/m 45 | € 2,52 | € 3,05 | 10.64% |
| 46 en meer | € 2,49 | € 3,01 | 11.70% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |