Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
ESD etagewagen 3-laags 1000 x 600 mm elektrostatisch geleidend is speciaal ontwikkeld voor gebruik in ESD-gevoelige omgevingen zoals de elektronica-industrie, cleanrooms en laboratoria. Dankzij de elektrostatisch geleidende uitvoering beschermt u gevoelige apparatuur en componenten tegen schadelijke elektrostatische ontlading.
De wagen is vervaardigd uit stalen buis en gelast profielstaal met een elektrostatisch geleidende poedercoating in donkergrijs (RAL 7015). De constructie is uitgevoerd als schroef- en steekconstructie en biedt optimale stabiliteit. De etages bestaan uit één vaste en twee losse platen van elektrostatisch geleidende houtplaat conform DIN 68765, uitgevoerd in lichtgrijs.
De ESD etagewagen is uitgerust met TPE-ESD wielen met kogellagers, die zorgen voor een stille, soepele en gecontroleerde verplaatsing. Dankzij de lage rolweerstand en streeploze banden is de wagen geschikt voor gebruik op gevoelige vloeren. Met 2 zwenkwielen met rem en 2 bokwielen werkt u veilig en volgens de geldende normen. De wagen voldoet aan de EU-norm EN 1757-3.
Specificaties:
Bent u op zoek naar een veilige ESD-transportwagen voor het beschermen van gevoelige elektronica? Dan is deze elektrostatisch geleidende etagewagen de ideale oplossing. Bestel vandaag nog en werk veilig en professioneel.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 913,75 |
| Prijs excl. BTW | € 651,60 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 788,44 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET9101 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976091013 |
| OEM-code | 9101 |
| Afmetingen (mm) | 1169x609x1152 mm |
| Capaciteit | 3 etages |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Lichtgrijs, Donkergrijs |
| Laadvlak | 1000x600 mm |
| Materiaal | Staal, Rubber, Hout |
| Product | ESD etagewagen |
| Uitvoering | ESD |
| Wielen | TPE-ESD |