Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1,07 |
| Prijs excl. BTW | € 0,57 |
| Prijs incl. 21% BTW per 10 | € 6,90 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 10 |
| Actuele voorraad | 770 |
| Laatst bijgewerkt | 19-05-2026 |
| Productcode | Q1438150 |
| Merk | Exacompta |
| EAN-code | 3364220403490 |
| OEM-code | 40349E |
| Afmetingen (mm) | 57x40x12 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch |
| Product | Kassarol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 30 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 10 t/m 20 | € 0,57 per stuk | € 0,69 per stuk | |
| 30 t/m 40 | € 0,56 per stuk | € 0,68 per stuk | 1.75% |
| 50 en meer | € 0,55 per stuk | € 0,67 per stuk | 3.51% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |