Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Really Useful opbergdoos 35 liter – wit – 480 x 390 x 310 mm
De Really Useful opbergdoos 35 liter wit is een stevige en veelzijdige oplossing voor het overzichtelijk opbergen van uw spullen. Dankzij de strakke witte uitvoering past deze opbergbox perfect in zowel moderne kantooromgevingen als thuisgebruik.
Deze robuuste kunststof opbergbox met deksel is vervaardigd uit sterk materiaal en geschikt voor intensief gebruik. De box is ideaal voor het opbergen van hangmappen met V-bodem in A4 formaat, waardoor u documenten efficiënt kunt organiseren.
Het deksel sluit stevig af met twee clips, zodat uw spullen goed beschermd blijven tegen stof en vuil. Daarnaast is de opbergdoos perfect stapelbaar met en zonder deksel en voorzien van een volledig platte en versterkte bodem voor maximale stabiliteit.
Met de Really Useful box 35L wit kiest u voor een duurzame, overzichtelijke en professionele opbergoplossing voor dagelijks gebruik.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 30,85 |
| Prijs excl. BTW | € 18,07 |
| Prijs incl. 21% BTW per 6 | € 131,19 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 6 |
| Actuele voorraad | 32 |
| Laatst bijgewerkt | 23-01-2026 |
| Productcode | SP-UB35W |
| Merk | Really Useful Boxes |
| EAN-code | 5060024806656 |
| OEM-code | UB35W |
| Afmetingen (mm) | 480x390x310 mm |
| Formaat | A4 |
| Inhoud (L) | 35 Liter |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Product | Opbergbox |
| Uitvoering | Stapelbaar |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 12 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 6 | € 18,07 per stuk | € 21,86 per stuk | |
| 12 en meer | € 17,92 per stuk | € 21,68 per stuk | 0.83% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |