Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Pak van 100 gekleurde fiches uit karton.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 8,53 |
| Prijs excl. BTW | € 4,83 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 5,84 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 1 |
| Laatst bijgewerkt | 06-01-2026 |
| Productcode | SP-V20040V |
| Merk | Nobo |
| EAN-code | 5016812389252 |
| OEM-code | V20040V |
| Afmetingen (mm) | 124 mm |
| Kleur | Groen |
| Product | T-Kaart |
| Type | Formaat 4 |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 4,83 | € 5,84 | |
| 2 | € 4,65 | € 5,63 | 3.73% |
| 3 | € 4,61 | € 5,58 | 4.55% |
| 4 t/m 5 | € 4,56 | € 5,52 | 5.59% |
| 6 t/m 10 | € 4,47 | € 5,41 | 7.45% |
| 11 t/m 19 | € 4,43 | € 5,36 | 8.28% |
| 20 t/m 26 | € 4,40 | € 5,32 | 8.90% |
| 27 en meer | € 4,38 | € 5,30 | 9.32% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |