Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Platformwagen 1000 x 600 mm – draagvermogen 600 kg is een robuuste en betrouwbare transportwagen, ideaal voor dagelijks gebruik in magazijnen, werkplaatsen en logistieke omgevingen. Dankzij de stevige constructie van stalen buis en gelast profielstaal bent u verzekerd van maximale stabiliteit en een lange levensduur.
Het platform is uitgevoerd met een houten plaat en voorzien van een slijtvaste toplaag in beukendecor. Dit zorgt voor een stevige en duurzame ondergrond waarop goederen veilig vervoerd kunnen worden. De poedercoating in RAL 5007 beschermt het frame tegen slijtage en geeft de wagen een professionele uitstraling.
De platformwagen is uitgerust met TPE rubberen wielen met kogellagers, wat zorgt voor een stille en soepele rijervaring. Met 2 zwenkwielen met rem en 2 bokwielen heeft u optimale controle en stabiliteit tijdens het gebruik. De wagen voldoet bovendien aan de Europese norm EN 1757-3 voor veiligheid.
Toepassingen:
Specificaties:
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 266,25 |
| Prijs excl. BTW | € 190,90 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 230,99 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2591 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976025919 |
| OEM-code | 2591 |
| Afmetingen (mm) | 270x1069x609 mm |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x600 mm |
| Product | Platformwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Basiswagen |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 190,90 | € 230,99 | |
| 2 en meer | € 189,86 | € 229,73 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |