Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 120,07 |
| Prijs excl. BTW | € 55,62 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 67,30 |
| Verpakking | 16 Stuks 1 Set |
| Actuele voorraad | 4 |
| Laatst bijgewerkt | 18-02-2026 |
| Productcode | Q1433898 |
| Merk | Posca |
| EAN-code | 3296280033471 |
| OEM-code | PC8K/16A ASS22 |
| Kleur | Assorti |
| Product | Paintmarker |
| Schrijfbreedte | 8 mm |
| Type | PC-8K |
| Vorm | Beitel |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 3 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 t/m 2 | € 55,62 | € 67,30 | |
| 3 en meer | € 55,22 | € 66,82 | 0.72% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |