Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 30,43 |
| Prijs excl. BTW | € 14,20 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 17,18 |
| Verpakking | 4 Stuks 1 Set |
| Actuele voorraad | 12 |
| Laatst bijgewerkt | 20-02-2026 |
| Productcode | Q1433900 |
| Merk | Posca |
| EAN-code | 3296280033488 |
| OEM-code | PC8K/4A ASS09 |
| Kleur | Assorti |
| Product | Paintmarker |
| Schrijfbreedte | 8 mm |
| Type | PC-8K |
| Vorm | Beitel |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 14,20 | € 17,18 | |
| 2 t/m 3 | € 14,00 | € 16,94 | 1.41% |
| 4 t/m 8 | € 13,90 | € 16,82 | 2.11% |
| 9 en meer | € 13,80 | € 16,70 | 2.82% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |