Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Voor ft A4. Uit PP. Met 2 ringen van 16 mm. Personaliseerbaar.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 4,37 |
| Prijs excl. BTW | € 2,50 |
| Prijs incl. 21% BTW per 4 | € 12,10 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 4 |
| Actuele voorraad | 338 |
| Laatst bijgewerkt | 22-04-2026 |
| Productcode | SP-602001W |
| Merk | Viquel |
| EAN-code | 3135250917420 |
| OEM-code | 602001W |
| Diameter (mm) | 16 mm |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Wit |
| Ringen | 2 rings |
| Uitvoering | O-mechaniek |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 8 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 4 | € 2,50 per stuk | € 3,02 per stuk | |
| 8 | € 2,46 per stuk | € 2,98 per stuk | 1.60% |
| 12 t/m 16 | € 2,44 per stuk | € 2,95 per stuk | 2.40% |
| 20 t/m 44 | € 2,42 per stuk | € 2,93 per stuk | 3.20% |
| 48 en meer | € 2,40 per stuk | € 2,90 per stuk | 4.00% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |