Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Het rolplateau KF-8 is een robuuste en veelzijdige transportoplossing voor het veilig verplaatsen van rollen, vaten en andere ronde of zware goederen binnen magazijnen, werkplaatsen en industriële omgevingen. Dankzij de stevige beugelconstructie blijven goederen stabiel op hun plaats tijdens transport.
De constructie is vervaardigd uit gelast profielstaal en afgewerkt met een duurzame poedercoating in blauw RAL 5007. Het compacte ontwerp gecombineerd met een hoog draagvermogen maakt dit rolplateau bijzonder geschikt voor professioneel dagelijks gebruik.
Het plateau is voorzien van vier soepel rollende TPE rubberen zwenkwielen met kogellager, waardoor zware lasten comfortabel en stil kunnen worden verplaatst. Twee wielen zijn uitgerust met een rem conform de Europese veiligheidsnorm EN 1757-3 voor extra veiligheid tijdens stilstand en laden of lossen.
Met een draagvermogen van 400 kg biedt het rolplateau KF-8 voldoende capaciteit voor zware toepassingen. Dankzij het lage laadplatform kunnen goederen eenvoudig worden geplaatst en vervoerd.
Kenmerken:
Specificaties:
Het rolplateau KF-8 combineert stabiliteit, mobiliteit en duurzaamheid in één compacte oplossing voor efficiënt intern transport van zware en ronde goederen.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 248,75 |
| Prijs excl. BTW | € 179,32 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 216,98 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET1168 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976011684 |
| OEM-code | 1168 |
| Afmetingen (mm) | 288x500x500 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 500x500 mm |
| Product | Rolplateau |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 179,32 | € 216,98 | |
| 2 en meer | € 177,38 | € 214,63 | 1.08% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |