Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 16,40 |
| Prijs excl. BTW | € 7,58 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 45,86 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Actuele voorraad | 45 |
| Laatst bijgewerkt | 21-05-2026 |
| Productcode | SP-1681A |
| Merk | DiscountOffice |
| EAN-code | 5411401168117 |
| OEM-code | 1681A |
| Afmetingen (mm) | 150x38 mm |
| Kleur | Assorti |
| Product | Snelhechtstrips |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 7,58 per stuk | € 9,17 per stuk | |
| 10 t/m 15 | € 7,51 per stuk | € 9,09 per stuk | 0.92% |
| 20 en meer | € 7,45 per stuk | € 9,01 per stuk | 1.72% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |