Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 7,74 |
| Prijs excl. BTW | € 3,56 |
| Prijs incl. 21% BTW per 4 | € 17,23 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 4 |
| Actuele voorraad | 71 |
| Laatst bijgewerkt | 19-05-2026 |
| Productcode | SP-1680V |
| Merk | DiscountOffice |
| EAN-code | 5411401168070 |
| OEM-code | 1680V |
| Afmetingen (mm) | 150x38 mm |
| Kleur | Groen |
| Product | Snelhechtstrips |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 8 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 4 | € 3,56 per stuk | € 4,31 per stuk | |
| 8 t/m 12 | € 3,50 per stuk | € 4,23 per stuk | 1.69% |
| 16 t/m 32 | € 3,47 per stuk | € 4,20 per stuk | 2.53% |
| 36 en meer | € 3,44 per stuk | € 4,16 per stuk | 3.37% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |