Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Duwbeugelwagen 2502B met stalen platform is een robuuste en professionele transportwagen, speciaal ontwikkeld voor het veilig verplaatsen van zware goederen. Dankzij de volledig stalen constructie en het naadloos ingelaste platform is deze wagen uitermate geschikt voor intensief gebruik in magazijnen, werkplaatsen en industriële omgevingen.
Het frame is vervaardigd uit stalen buis en gelast profielstaal en afgewerkt met een duurzame poedercoating in RAL 5007. Het platform van staalplaat ligt gelijk met het frame en is stevig ingelast, wat zorgt voor maximale stabiliteit, hygiëne en een lange levensduur.
De hoogwaardige TPE rubberen wielen met kogellagers zorgen voor een soepele en stille verplaatsing. Met 2 zwenkwielen met rem en 2 bokwielen, gecombineerd met het TOTALSTOP en FIXSTOP remsysteem, heeft u optimale controle en veiligheid tijdens het transport.
Toepassingen:
Specificaties:
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 388,75 |
| Prijs excl. BTW | € 278,73 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 337,26 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2502B |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976525020 |
| OEM-code | 2502B |
| Afmetingen (mm) | 990x1125x709 mm |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x700 mm |
| Product | Duwbeugelwagen |
| Uitvoering | Duwbeugel, Staalplaat |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 278,73 | € 337,26 | |
| 2 en meer | € 277,22 | € 335,44 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |