Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Constructie van stalen buis en gelast profielstaal, gepoedercoat, blauw RAL 5007. 2 Etages van houten plaat, toplaag beukendecor. 2 Zwenk- en 2 bokwielen, TPE rubber, naaf met kogellager. Zwenkwielen met rem, conform EU-norm EN 1757-3 (veiligheidsnorm voor platformwagens).
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 367,50 |
| Prijs excl. BTW | € 263,50 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 318,84 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET1602 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976016023 |
| OEM-code | 1602 |
| Afmetingen (mm) | 1020x1180x600 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 200 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x600 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 263,50 | € 318,84 | |
| 2 en meer | € 262,06 | € 317,09 | 0.55% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |