Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 456,25 |
| Prijs excl. BTW | € 325,35 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 393,67 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET1802 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976018027 |
| OEM-code | 1802 |
| Afmetingen (mm) | 1020x1180x600 mm |
| Capaciteit | 3 etages |
| Draagvermogen | 200 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x600 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel |
| Wielen | TPE |