Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De tafelwagen 2402 van Fetra is een zware tafelwagen voor professioneel intern transport. Deze uitvoering is voorzien van 2 etages en een houten plaat, waardoor u goederen, dozen en materialen stabiel en overzichtelijk kunt verplaatsen in magazijnen, werkplaatsen en logistieke omgevingen.
De constructie bestaat uit stalen buis en gelast profielstaal, afgewerkt met een poedercoating in RAL 5007. De 2 platformen zijn uitgevoerd in houten plaat met toplaag in beukendecor. Dankzij de combinatie van 2 zwenk- en 2 bokwielen met TPE rubber en naaf met kogellager profiteert u van comfortabel rijgedrag en een hoge belastbaarheid. De zwenkwielen zijn bovendien voorzien van rem en voldoen aan EU-norm EN 1757-3. :contentReference[oaicite:1]{index=1}
Voordelen van de tafelwagen 2402:
Toepassingen:
Kenmerken:
Specificaties:
Afmetingen:
Kleur:
Materiaal:
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 468,75 |
| Prijs excl. BTW | € 334,27 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 404,47 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2402 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976024028 |
| OEM-code | 2402 |
| Afmetingen (mm) | 900x1197x709 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x700 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel |
| Wielen | TPE |