Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De tafelwagen 2940 is een robuuste en veelzijdige transportwagen voor professioneel gebruik in magazijnen, werkplaatsen, kantoren en industriële omgevingen. Dankzij de stevige constructie en praktische indeling met meerdere laadniveaus verplaatst u eenvoudig en veilig diverse goederen en materialen.
Deze tafelwagen combineert stabiliteit met gebruiksgemak. De hoogwaardige wielen zorgen voor soepel rijgedrag, terwijl de stevige etages voldoende draagkracht bieden voor intensief dagelijks gebruik.
Voordelen van de tafelwagen 2940:
Toepassingen:
Kenmerken:
Specificaties:
Afmetingen:
Materiaal:
Kleur:
Met de tafelwagen 2940 kiest u voor een krachtige en betrouwbare transportoplossing. Ideaal voor het optimaliseren van interne logistieke processen en het verhogen van de efficiëntie binnen uw werkomgeving.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 333,75 |
| Prijs excl. BTW | € 239,30 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 289,55 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2940 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976021263 |
| OEM-code | 2940 |
| Afmetingen (mm) | 830x1021x511 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 850x500 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel, Rand |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 239,30 | € 289,55 | |
| 2 en meer | € 238,00 | € 287,98 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |