Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1,75 |
| Prijs excl. BTW | € 1,31 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 1,59 |
| Verpakking | Rol |
| Productcode | KTC-K-6042 |
| Merk | Kangaro |
| EAN-code | 8712127042970 |
| OEM-code | 6042 |
| Afmetingen (mm) | 57x70x12 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch |
| Product | Thermorol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 1,31 | € 1,59 | |
| 2 | € 1,20 | € 1,45 | 8.40% |
| 3 t/m 4 | € 1,09 | € 1,32 | 16.79% |
| 5 t/m 11 | € 1,08 | € 1,31 | 17.56% |
| 12 t/m 17 | € 1,07 | € 1,29 | 18.32% |
| 18 t/m 23 | € 1,06 | € 1,28 | 19.08% |
| 24 t/m 46 | € 1,04 | € 1,26 | 20.61% |
| 47 t/m 116 | € 1,03 | € 1,25 | 21.37% |
| 117 en meer | € 1,02 | € 1,23 | 22.14% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |