Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1,49 |
| Prijs excl. BTW | € 1,10 |
| Prijs incl. 21% BTW per 20 | € 26,62 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 20 |
| Actuele voorraad | 803 |
| Laatst bijgewerkt | 16-05-2026 |
| Productcode | PRL-MES38A |
| Merk | Toolland |
| EAN-code | 5410329643775 |
| OEM-code | MES38A |
| Breedte (mm) | 18 mm |
| Kleur | Grijs, Zwart, Geel |
| Product | Afbreekmes |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 40 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 20 | € 1,10 per stuk | € 1,33 per stuk | |
| 40 | € 1,09 per stuk | € 1,32 per stuk | 0.91% |
| 60 t/m 100 | € 1,08 per stuk | € 1,31 per stuk | 1.82% |
| 120 en meer | € 1,07 per stuk | € 1,29 per stuk | 2.73% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |