Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 0,44 |
| Prijs excl. BTW | € 0,24 |
| Prijs incl. 21% BTW per 20 | € 5,81 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 20 |
| Actuele voorraad | 955 |
| Laatst bijgewerkt | 29-05-2026 |
| Productcode | SP-2000124 |
| Merk | Q-Connect |
| EAN-code | 5425031554134 |
| OEM-code | 2000124 |
| Afmetingen (mm) | 57x30x12 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | BPA-vrij |
| Product | Thermorol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 80 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 20 t/m 60 | € 0,24 per stuk | € 0,29 per stuk | |
| 80 en meer | € 0,23 per stuk | € 0,28 per stuk | 4.17% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |