Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1,02 |
| Prijs excl. BTW | € 0,64 |
| Prijs incl. 21% BTW per 10 | € 7,74 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 10 |
| Actuele voorraad | 355 |
| Laatst bijgewerkt | 29-05-2026 |
| Productcode | SP-2000531 |
| Merk | Q-Connect |
| EAN-code | 5425031554127 |
| OEM-code | 2000531 |
| Afmetingen (mm) | 57x65x12 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | BPA-vrij |
| Product | Thermorol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 30 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 10 t/m 20 | € 0,64 per stuk | € 0,77 per stuk | |
| 30 t/m 70 | € 0,63 per stuk | € 0,76 per stuk | 1.56% |
| 80 en meer | € 0,62 per stuk | € 0,75 per stuk | 3.13% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |