Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1,72 |
| Prijs excl. BTW | € 1,12 |
| Prijs incl. 21% BTW per 10 | € 13,55 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 10 |
| Actuele voorraad | 300 |
| Laatst bijgewerkt | 15-05-2026 |
| Productcode | SP-2000621 |
| Merk | Q-Connect |
| EAN-code | 5425031554141 |
| OEM-code | 2000621 |
| Afmetingen (mm) | 80x69x12 mm |
| Breedte (mm) | 80 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | BPA-vrij |
| Product | Thermorol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 20 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 1,12 per stuk | € 1,36 per stuk | |
| 20 | € 1,10 per stuk | € 1,33 per stuk | 1.79% |
| 30 t/m 40 | € 1,09 per stuk | € 1,32 per stuk | 2.68% |
| 50 t/m 100 | € 1,08 per stuk | € 1,31 per stuk | 3.57% |
| 110 en meer | € 1,07 per stuk | € 1,29 per stuk | 4.46% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |