Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 2,49 |
| Prijs excl. BTW | € 1,85 |
| Prijs incl. 21% BTW per 10 | € 22,38 |
| Verpakking | Pak a 5 Stuks |
| Minimale bestelafname | 10 |
| Actuele voorraad | 1862 |
| Laatst bijgewerkt | 28-05-2026 |
| Productcode | SP-573008 |
| Merk | DiscountOffice |
| EAN-code | 4017279792419 |
| OEM-code | 573008 |
| Afmetingen (mm) | 57x28x8 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 8 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch |
| Product | Rekenrol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 20 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 1,85 per stuk | € 2,24 per stuk | |
| 20 | € 1,83 per stuk | € 2,21 per stuk | 1.08% |
| 30 t/m 60 | € 1,82 per stuk | € 2,20 per stuk | 1.62% |
| 70 en meer | € 1,80 per stuk | € 2,18 per stuk | 2.70% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |