Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1,46 |
| Prijs excl. BTW | € 0,85 |
| Prijs incl. 21% BTW per 10 | € 10,28 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 10 |
| Actuele voorraad | 510 |
| Laatst bijgewerkt | 19-05-2026 |
| Productcode | SP-574012 |
| Merk | DiscountOffice |
| EAN-code | 4017279281456 |
| OEM-code | 574012 |
| Afmetingen (mm) | 57x60x12 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch |
| Product | Rekenrol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 30 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 10 t/m 20 | € 0,85 per stuk | € 1,03 per stuk | |
| 30 t/m 130 | € 0,83 per stuk | € 1,00 per stuk | 2.35% |
| 140 en meer | € 0,82 per stuk | € 0,99 per stuk | 3.53% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |