Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 905,00 |
| Prijs excl. BTW | € 645,36 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 780,89 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2442 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976024424 |
| OEM-code | 2442 |
| Afmetingen (mm) | 1218x1197x709 mm |
| Capaciteit | 4 etages |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x700 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel |
| Wielen | TPE |