Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De Tafelwagen 2744 is een robuuste en veelzijdige transportwagen die ideaal is voor professioneel gebruik in magazijnen, werkplaatsen, logistieke omgevingen en kantoren. Dankzij de combinatie van een stalen buis- en gelast profielstaal constructie en een duurzame poedercoating, bent u verzekerd van een lange levensduur en betrouwbare prestaties.
De wagen beschikt over 2 etages van houten plaat met beukendecor toplaag, stevig geplaatst in een stalen frame met een opstaande rand van 12 mm. Dit voorkomt dat goederen tijdens transport verschuiven. De opstaande duwbeugel zorgt voor een ergonomische en comfortabele bediening.
Met een draagvermogen van 120 kg per etage en een totaal draagvermogen van 300 kg is deze tafelwagen geschikt voor het vervoeren van diverse goederen. De 2 zwenkwielen met rem en 2 bokwielen, uitgevoerd in slijtvast TPE rubber met kogellager, zorgen voor optimale stabiliteit, wendbaarheid en veiligheid. Dankzij het TOTALSTOP- en FIXSTOP-systeem staat de wagen altijd stevig op zijn plaats wanneer nodig.
Voordelen:
Toepassingen:
Kenmerken en specificaties:
Met de Tafelwagen 2744 kiest u voor een betrouwbare, veilige en efficiënte transportoplossing die perfect aansluit op dagelijkse logistieke werkzaamheden.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 445,00 |
| Prijs excl. BTW | € 317,33 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 383,97 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2744 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976227443 |
| OEM-code | 2744 |
| Afmetingen (mm) | 1039x1136x711 mm, 1039x1336x811 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x700 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel, Rand |
| Wielen | TPE |