Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De tafelwagen 3742 is een veelzijdige en robuuste transportwagen voor het efficiënt vervoeren van goederen in magazijnen, werkplaatsen, kantoren en logistieke omgevingen. Dankzij de combinatie van een vlakke etage en een praktische etagebak biedt deze wagen extra flexibiliteit bij het transporteren van materialen, gereedschappen en onderdelen.
De constructie bestaat uit stalen buis en gelast profielstaal met een duurzame gepoedercoate afwerking. De wagen is uitgevoerd als stevige schroefconstructie en voorzien van een omhoogstaande duwbeugel voor comfortabel manoeuvreren.
De transportwagen beschikt over één vlakke etage met een 12 mm hoge rand en één praktische etagebak met een 45 mm hoge rand. Beide laadvlakken zijn vervaardigd uit houten plaatmateriaal met een slijtvaste toplaag in beukendecor. Hierdoor combineert de wagen een professionele uitstraling met een hoge duurzaamheid.
Met een totaal draagvermogen van 300 kg en een draagvermogen van 80 kg per etage is deze tafelwagen uitstekend geschikt voor dagelijks professioneel gebruik.
De wagen is uitgerust met 2 zwenkwielen en 2 bokwielen met hoogwaardige TPE-rubber banden en kogellagernaaf. Hierdoor rijdt de wagen soepel, stil en comfortabel. De zwenkwielen zijn voorzien van remmen conform de EU-norm EN 1757-3, de veiligheidsnorm voor platformwagens.
Specificaties
Met de tafelwagen 3742 kiest u voor een duurzame, praktische en professionele transportoplossing voor intensief dagelijks gebruik.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 426,25 |
| Prijs excl. BTW | € 303,96 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 367,79 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET3742 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976037424 |
| OEM-code | 3742 |
| Afmetingen (mm) | 1040x1135x611 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x600 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel, Rand |
| Wielen | TPE |