Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De tafelwagen 3760 is een veelzijdige en robuuste transportwagen voor het efficiënt vervoeren van goederen, gereedschappen en materialen in magazijnen, werkplaatsen en logistieke omgevingen. Dankzij de twee ruime etagebakken met opstaande rand is deze wagen ideaal voor het veilig transporteren van losse onderdelen en producten.
De wagen is vervaardigd uit stalen buis en gelast profielstaal en afgewerkt met een duurzame poedercoating voor extra bescherming tegen slijtage en intensief gebruik. De stevige schroefconstructie zorgt voor een stabiele en duurzame opbouw.
De tafelwagen beschikt over 2 etagebakken van houten plaatmateriaal met een slijtvaste toplaag in beukendecor. Beide laadvlakken zijn voorzien van een 45 mm hoge rand, waardoor goederen veilig op hun plaats blijven tijdens transport.
Met een totaal draagvermogen van 300 kg en een draagvermogen van 80 kg per etage is deze tafelwagen uitstekend geschikt voor professioneel dagelijks gebruik.
De omhoogstaande duwbeugel zorgt voor comfortabel manoeuvreren. Dankzij de combinatie van 2 zwenkwielen en 2 bokwielen met hoogwaardige TPE-rubber banden en kogellagernaaf rijdt de wagen soepel, stil en comfortabel. De zwenkwielen zijn voorzien van remmen conform de EU-norm EN 1757-3, de veiligheidsnorm voor platformwagens.
Specificaties
Met de tafelwagen 3760 kiest u voor een duurzame, praktische en professionele transportoplossing voor intensief dagelijks gebruik.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 416,25 |
| Prijs excl. BTW | € 298,45 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 361,12 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET3760 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976037608 |
| OEM-code | 3760 |
| Afmetingen (mm) | 1040x985x511 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 850x500 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel, Rand |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 298,45 | € 361,12 | |
| 2 en meer | € 296,83 | € 359,16 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |