Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 945,00 |
| Prijs excl. BTW | € 673,88 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 815,39 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET12403-7016 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976819174 |
| OEM-code | 12403-7016 |
| Afmetingen (mm) | 1105x1410x800 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| Kleur | Antraciet |
| Laadvlak | 1200x800 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Multiplex, Duwbeugel |
| Wielen | Massief rubber |