Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1.188,75 |
| Prijs excl. BTW | € 847,70 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 1.025,72 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET12405-7016 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976819181 |
| OEM-code | 12405-7016 |
| Afmetingen (mm) | 925x1810x800 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| Kleur | Antraciet |
| Laadvlak | 1600x800 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Multiplex, Duwbeugel |
| Wielen | Massief rubber |