Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 3,49 |
| Prijs excl. BTW | € 2,68 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 16,21 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Actuele voorraad | 229 |
| Laatst bijgewerkt | 28-05-2026 |
| Productcode | SP-583512 |
| Merk | DiscountOffice |
| EAN-code | 4017279743602 |
| OEM-code | 583512 |
| Afmetingen (mm) | 58x35x12 mm |
| Breedte (mm) | 58 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch, BPA-vrij |
| Product | Rekenrol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 2,68 per stuk | € 3,24 per stuk | |
| 10 t/m 15 | € 2,64 per stuk | € 3,19 per stuk | 1.49% |
| 20 t/m 40 | € 2,62 per stuk | € 3,17 per stuk | 2.24% |
| 45 en meer | € 2,60 per stuk | € 3,15 per stuk | 2.99% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |