Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1,85 |
| Prijs excl. BTW | € 1,42 |
| Prijs incl. 21% BTW per 10 | € 17,18 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 10 |
| Actuele voorraad | 16610 |
| Laatst bijgewerkt | 22-05-2026 |
| Productcode | SP-808012 |
| Merk | DiscountOffice |
| EAN-code | 4017279792402 |
| OEM-code | 808012 |
| Afmetingen (mm) | 80x70x12 mm |
| Breedte (mm) | 80 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch |
| Product | Rekenrol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 20 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 1,42 per stuk | € 1,72 per stuk | |
| 20 t/m 30 | € 1,40 per stuk | € 1,69 per stuk | 1.41% |
| 40 t/m 80 | € 1,39 per stuk | € 1,68 per stuk | 2.11% |
| 90 en meer | € 1,38 per stuk | € 1,67 per stuk | 2.82% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |