Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Stalen buis en gelast profielstaal, gepoedercoat RAL 7016. 2 Platformen van houten plaat, toplaag middengrijs. 2 Zwenk- en 2 bokwielen, TPE rubber, naaf met kogellager. Zwenkwielen met rem, conform EU-norm EN 1757-3 (veiligheidsnorm voor platformwagens). Draagvermogen bovenste etage 200 kg.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 445,00 |
| Prijs excl. BTW | € 317,33 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 383,97 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2400-7016 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976324005 |
| OEM-code | 2400-7016 |
| Afmetingen (mm) | 860x1047x509 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 500 kg |
| Kleur | Antraciet |
| Laadvlak | 850x500 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel |
| Wielen | TPE |