Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 503,75 |
| Prijs excl. BTW | € 359,22 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 434,66 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2403-7016 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976324036 |
| OEM-code | 2403/7016 |
| Afmetingen (mm) | 900x1397x809 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Antraciet |
| Laadvlak | 1200x800 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel |
| Wielen | TPE |