Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 2,11 |
| Prijs excl. BTW | € 1,33 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 8,05 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Actuele voorraad | 430 |
| Laatst bijgewerkt | 28-05-2026 |
| Productcode | SP-2000622 |
| Merk | Q-Connect |
| EAN-code | 5425031554158 |
| OEM-code | 2000622 |
| Afmetingen (mm) | 80x78x12 mm |
| Breedte (mm) | 80 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | BPA-vrij |
| Product | Thermorol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 1,33 per stuk | € 1,61 per stuk | |
| 10 | € 1,32 per stuk | € 1,60 per stuk | 0.75% |
| 15 | € 1,31 per stuk | € 1,59 per stuk | 1.50% |
| 20 t/m 35 | € 1,30 per stuk | € 1,57 per stuk | 2.26% |
| 40 t/m 85 | € 1,29 per stuk | € 1,56 per stuk | 3.01% |
| 90 en meer | € 1,28 per stuk | € 1,55 per stuk | 3.76% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |